Przyjęcia okolicznościowe

przyjęcia okolicznościowe

Jedzenie to bardzo ważny element każdego rodzaju przyjęcia: urodzin, jubileuszu, chrzcin, komunii, rocznicy, spotkań firmowych.

Czeka Was niebawem ważne wydarzenie rodzinne: urodziny, jubileusz, zjazd rodzinny? A może poszukujecie miejsca na firmowy raut? Albo spotkanie klasowe?

Nie szukajcie dalej – już znaleźliście KiM Party Service!

Przyjęcia okolicznościowe Katowice

Od ponad 20 lat organizujemy w naszym lokalu różnorodne przyjęcia na wszelakie okazje: chrzciny, komunie, urodziny, jubileusze, rocznice. Przygotujemy dla Was także firmową imprezę, świetną zabawę karnawałową lub spotkanie po latach z kolegami z szkolnej ławy!

Sala na przyjęcia okolicznościowe Katowice

Posiadamy cztery klimatyzowane sale, które możemy łączyć i aranżować w zależności od potrzeb naszych gości. Łącznie możemy na raz ugościć 110 osób!

Każda sala ma własne zaplecze sanitarne oraz wyjście do ogrodu. Na zewnątrz znajduje się niewielki plac zabaw dla najmłodszych, na sali również możemy przygotować osobny stolik dla maluchów.

Więcej na temat sal KiM Party Service można przeczytać TUTAJ.

Wygląd sali dostosowujemy do okazji za pomocą dekoracji (w tym z żywych kwiatów). Przygotujemy miejsce zgodnie z Waszymi życzeniami: dobierzemy dodatki w odpowiednich kolorach lub zaproponujemy motyw przewodni spotkania.

Jesteśmy elastyczni również w kwestii menu. Nasi mistrzowie kuchni specjalizują się w śląskich potrawach, jednak jesteśmy otwarci na Wasze sugestie i smaki. Przygotowujemy również dania wegetariańskie, wegańskie czy bezglutenowe.

Więcej na temat menu w naszym lokalu można przeczytać TUTAJ.