Menu

MENU

Jedzenie to bardzo ważny element każdego rodzaju przyjęcia: urodzin, jubileuszu, chrzcin, komunii, rocznicy, spotkań firmowych.

Przyjęcia okolicznościowe, wesela, catering

Podstawą udanej zabawy zawsze jest pełen żołądek – pełen pyszności! W KiM Party Service specjalizujemy się w kuchni śląskiej, niemniej jednak potrafimy ugotować… właściwie wszystko. Jesteśmy otwarci na kuchnie różnych regionów i krajów!

Menu na przyjęcia nie opracowujemy w oparciu o twarde schematy, lecz o indywidualne potrzeby. W kwestii gotowania jesteśmy elastyczni - jeśli którykolwiek z gości nie chce lub nie może jeść pewnych składników, zadbamy o niego! Potrafimy wyczarować przepyszne potrawy kuchni wegetariańskiej, wegańskiej czy bezglutenowej.

W naszych daniach czuć nie tylko przepyszny smak, ale także włożony w nie wysiłek i serce naszych kucharzy. Gotujemy zawsze tylko z świeżych produktów, oferując najwyższą jakość jedzenia.

Pamiętajcie, żeby poinformować nas o liczbie najmniejszych gości. Nie tylko możemy przygotować dla nich specjalne menu, ale także… mniej za nich zapłacicie:

  • Dzieci do lat 3 – gratis!
  • Dzieci do lat 12 - ½ ceny!

Zawsze dobieramy ilość i rodzaj posiłków do charakteru przyjęcia oraz do indywidualnych potrzeb i gustów. Nasze przykładowe 12-godzinne menu weselne składa się z dwudaniowego obiadu (zupa i drugie danie, dodatki), tortu i ciast, zimnej płyty, deseru, kolacji oraz dwóch późniejszych kolacji na ciepło.

Chcecie poznać przykładowe menu? Zadzwońcie lub napiszcie do nas, a my przedstawimy propozycję idealną na Wasze przyjęcie!