Wesela

WESELA

„Najlepszych i najpiękniejszych rzeczy na świecie nie można ani zobaczyć, ani dotknąć – trzeba je poczuć sercem”
H. Keller

Ślub to wyjątkowa chwila w życiu każdego człowieka. Magiczne „tak” na pewno warto uczcić wraz z najbliższymi osobami podczas przyjęcia weselnego, a to powinno odbyć się w idealnym na tę okazję miejscu – takim jak KiM Party Service, domu przyjęć w Katowicach.

Sala weselna Katowice

Zapraszamy na jedną z naszych klimatyzowanych sal, którą udekorujemy według Waszych preferencji. Na salach możemy ugościć łącznie do 110 osób, aranżując wnętrze według Waszych potrzeb. Co ważne, gdy zechcecie zaczerpnąć świeżego powietrza, możecie wyjść bezpośrednio z sali do ogrodu.

Zapraszamy na jedną z naszych klimatyzowanych sal, którą udekorujemy według Waszych preferencji. Na salach możemy ugościć łącznie do 110 osób, aranżując wnętrze według Waszych potrzeb. Co ważne, gdy zechcecie zaczerpnąć świeżego powietrza, możecie wyjść bezpośrednio z sali do ogrodu.
Zadbamy o to, aby Ten Ważny Dzień był również najpiękniejszym. Wasz ślub ma kolorystyczny motyw przewodni? A może wybraliście określony temat? Pomożemy w tym, aby było to widoczne w każdym elemencie przyjęcia weselnego: od menu, poprzez wygląd sali, aż po atmosferę miejsca.

Od ponad 20 lat przygotowujemy najpiękniejsze przyjęcia weselne. Troszczymy się o każdy szczegół i stale rozbudowujemy swoją ofertę. Od lat dbamy o Was – naszych gości – gwarantując Parom Młodym spokój i pewność. My zajmiemy się całą organizacją przyjęcia, a Wy będziecie mogli cieszyć się każdą chwilą w tym wyjątkowym dniu, bez obaw i bez stresu.

Jak przygotowujemy wesela i sale weselne w Katowicach w KiM Party Service?

 • Na każdym etapie przygotowań możecie liczyć na wsparcie naszego managera ślubnego, który poleci innych podwykonawców, pomoże w wyborach i doradzi we wszelkich kwestiach związanych z organizacją wesela
 • Opracowujemy wykwintne menu zgodnie z życzeniami Pary Młodej
 • Proponujemy dania tradycyjnej kuchni śląskiej i polskiej – jednak nie ograniczamy się jedynie do nich!
 • Przygotowujemy specjalne menu dla najmłodszych: do lat 3 gratis, do 12 lat ½ ceny
 • Dekorujemy sale na wesele adekwatnie do motywu lub koloru przewodniego, do życzeń Pary Młodej
 • Nasze dekoracje składają się nie tylko z pięknych obrusów, serwet i pokrowców, ale również ze świeżych kwiatów
 • Nasze sale są klimatyzowane, z wyjściem na ogród
 • Nasz ogród to idealne miejsce nie tylko na odpoczynek, ale też na sesję zdjęciową Pary Młodej
 • Oferujemy bazę motelową – noclegi dla 30 osób w pokojach 2-, 3-, 4- i 6-osobowych
 • Na życzenie przygotowujemy śniadania dla nocujących gości
 • Parom organizującym wesela w środku tygodnia proponujemy atrakcyjne rabaty!

Zawsze dokładamy wszelkich starań, aby nasi goście mogli zapamiętać dzień wesela jako najwspanialsze chwile życia.

Menu Weselne

Ten szczególny dzień będzie jeszcze bardziej wyjątkowy dzięki naszym potrawom. Nasi kucharze są ekspertami w zakresie tradycyjnej kuchni śląskiej i polskiej, jednak przygotowując menu weselne dostosujemy się do wszelkich wymagań. Jesteśmy w tej kwestii elastyczni i dajemy możliwość skomponowania własnego menu, zgodnie z upodobaniami smakowymi.

Nasze przykładowe 12-godzinne menu weselne składa się z dwudaniowego obiadu (zupa i drugie danie, dodatki), tortu i ciast, zimnej płyty, deseru, kolacji oraz dwóch późniejszych kolacji na ciepło. Jeśli chcecie poznać szczegóły naszego menu weselnego, zapraszamy do kontaktu!

Zapraszamy do zobaczenia w Galerii, jak wyglądają przyjęcia weselne przygotowane przez KiM Party Service.