O nas

O NAS

KiM Service Party to dom przyjęć w Katowicach, sercu Śląska.

Sala weselna, przyjęcia okolicznościowe, catering

KiM Service Party to dom przyjęć w Katowicach, sercu Śląska. Jesteśmy rodzinną firmą, w której tajniki prowadzenia działalności przekazujemy sobie z pokolenia na pokolenie. Działamy już od ponad 20 lat – bez obaw możecie zaufać naszej wiedzy i doświadczeniu!

Znajdujemy się w spokojnej dzielnicy Katowice-Kostuchna, dzięki czemu gwarantujemy naszym gościom sielski klimat i wypoczynek od miejskiego zgiełku. Równocześnie bardzo łatwo do nas trafić i to zarówno z centrum Katowic, jak i z okolicznych miast: Mikołowa, Tychów czy Mysłowic. Dysponujemy własnym parkingiem na 40 samochodów.

Przyjęcia okolicznościowe Katowice

Nasza lokalizacja i wyjątkowy charakter sprawiają, że KiM Party Service jest idealnym miejscem na wszelkiego rodzaju ważne dla Was uroczystości i spotkania rodzinne, biznesowe, firmowe, przyjacielskie. Organizujemy wesela, chrzciny, komunie, jubileusze, urodziny, zabawy karnawałowe, różnego rodzaju spotkania: rocznicowe, klasowe czy firmowe.

Dysponujemy klimatyzowanymi i wygodnie urządzonymi salami o różnej wielkości.Łącznie możemy u siebie gościć nawet 110 osób! Każda z sal ma własne zaplecze sanitarne oraz wyjście na ogród.

Catering Katowice

Zapewniamy pełną obsługę przyjęcia, dekorację sali, gastronomię (wszystko gotujemy na miejscu). Nasi kucharze specjalizują się w kuchni śląskiej, jednak się do niej nie ograniczają – jesteśmy otwarci na smaki z różnych regionów Polski i świata.