Sale

Sale

Jedzenie to bardzo ważny element każdego rodzaju przyjęcia: urodzin, jubileuszu, chrzcin, komunii, rocznicy, spotkań firmowych.

Sale weselne, sale na przyjęcia okolicznościowe

W naszym domu przyjęć oferujemy sale, które możemy łączyć i aranżować według indywidualnych potrzeb. Łącznie jesteśmy w stanie ugościć aż 110 osób! Każda z sal ma własne zaplecze sanitarne, wszystkie są klimatyzowane, a z każdej z nich można wyjść wprost do pięknego ogrodu. W otoczeniu zieleni można odpocząć, a dzieci mogą pobawić się na małym placu zabaw.

W ramach naszej obsługi zapewniamy także dekorację sali (w tym również z żywych kwiatów), dostosowując ją do charakteru i specyfiki danego przyjęcia lub imprezy oraz Waszych wymagań. Dla najmłodszych gości proponujemy specjalne krzesełka, możemy także przygotować mniejszy stolik dla maluchów.

Poniżej prezentujemy przykładowy układ stołów podczas przyjęć na salach:

Duża sala

Nasza największa sala ma swój niepowtarzalny, artystyczny charakter, którego nie zaznacie w żadnym innym miejscu. Na ścianach zawieszone są obrazy Grzegorza Bialika, ucznia Jerzego Dudy-Gracza, a udekorowana żywymi kwiatami staje się idealnym miejscem na wszelkiego rodzaju przyjęcia.

Mała sala

Mniejsza sala jest doskonałym miejscem na spotkania w rodzinnym lub przyjacielskim gronie: urodziny, jubileusze, spotkania klasowe. Przy stołach w ustawieniu „U” można usadowić do 35 osób.